LANG_USLUGI_TITLE

Обращение № 5218
Автор: Көбегенов Жұмақұл

Қайырлы күн! Мынау Атырау қаласындағы Қаженбаев көшесіндегі жарық шамдары. Жұмыс аяқталмай, 2019 жылдың аяғында тоқтап қалды. Құзырлы орган тексеріп жіберуін өтінемін. Жарық қашан болатынын анықтап берулеріңізді сұраймын. Зейнеткер, ІІ-топ мүгедегі, осы көшенің тұрғыны Жұмақұл Көбегенов.

Обращение поступило: 15.02.2020 15:10

Ответ на обращение

Автор ответа: Акимат города Атырау

Қазірігі таңда қаладағы барлық түнгі жарықтандыру желілеріне тексеру жұмыстары жүргізіліп жатыр. Ағымдағы жылдың ІІ–ші тоқсанында іске қосу жоспарлануда.

Дата ответа: 19.02.2020 10:33