Services

LANG_OBRASHCHENIE_N 5218
Автор: Көбегенов Жұмақұл

Қайырлы күн! Мынау Атырау қаласындағы Қаженбаев көшесіндегі жарық шамдары. Жұмыс аяқталмай, 2019 жылдың аяғында тоқтап қалды. Құзырлы орган тексеріп жіберуін өтінемін. Жарық қашан болатынын анықтап берулеріңізді сұраймын. Зейнеткер, ІІ-топ мүгедегі, осы көшенің тұрғыны Жұмақұл Көбегенов.

Address received: 15.02.2020 15:10

Response to the address

Response author: Акимат города Атырау

Қазірігі таңда қаладағы барлық түнгі жарықтандыру желілеріне тексеру жұмыстары жүргізіліп жатыр. Ағымдағы жылдың ІІ–ші тоқсанында іске қосу жоспарлануда.

Response date: 19.02.2020 10:33