Services

LANG_OBRASHCHENIE_N 5205
Автор: Кайсагалиева Алия Мейрмановна

Салеметсіз бе қала әкімі! мен №35 көше тұрғынымын, бірнеше жылдан бері қарай мен жылда тас жол (асфальт) тарту жөнінде өтініш жазып келемін. Бірақ осы уақытқа дейін әлі тартылмайды, мен жазғаннан бері қарай әлі құжаттамалары жасалып келе жатыр. Алғашқы өтінішті 2016 жылдан бастап жазып келе жатырмын. Енді қашан тартылады бұл асфальт?

Address received: 28.01.2020 09:34

Response to the address

Response author: Акимат города Атырау

Қазіргі таңда Атырау ықшам ауданы №35 көшенің тас жол төсеу жұмыстарының жобалау-сметалық құжаттамасы жасақталып жатыр. Бюджеттен қаражат бөлінгеннен кейін ағымдағы жылы тас жол төсеу жұмыстарын жүргізу жоспарда тұрғандығы қаперіңізге беріледі.

Response date: 04.02.2020 12:34