LANG_USLUGI_TITLE

Басқа

Басқа

Автор: Хусынов Дархан || Поступило: 03.12.2019 10:12

Құрметті Әлимұхамед Құттымұрат ұлы! Мен Атырау қаласы, Атырау ықшам ауданы, 16 көшеде тұратын тұрғынмын. Бұл мекен жайға қоныстанғаныма міне 8 жылдай болды. Үйімізге көршілес шұңқырлы сортаң су жиналған бос жерлер біз қоныстанғаннан бері бос жатқан болатын. Үстіміздегі жылдан бастап сол жерлердің ие ...

Басқа

Автор: Кужимова Айгерим || Поступило: 14.11.2019 11:12

Здравствуйте. Настоятельно прошу установить секундомер на светофоре, расположенному на перекрестке трассы Атырау Доссор и ул. Толе би, так как перекресток очень широкий и водитель не успевает рассчитать время, за которое он успеет его пересечь. Или же, хотя бы, сделайте так, чтобы зеленый свет морга ...

Басқа

Автор: Лабақ Талғат Шабақұлы || Поступило: 10.10.2019 15:08

Құрметті әкім мырза. Біздер Қайыршақты ауылдық округы, Геофизика көшесі турғындары 21.08.2018 жылы қала әкімі атына көшемізге жол төсеу жөнінде хат жолдаған болғанбыз "талон №182310000140000180" алайда осы күнге дейін сұрақ шешілмей тұр. Және Атырау қаласына қарасты мекен болғанымыз бен көшемізге га ...

Басқа

Автор: Лабақ Талғат Шабақұлы || Поступило: 10.10.2019 15:08

Құрметті әкім мырза. Біздер Қайыршақты ауылдық округы, Геофизика көшесі турғындары 21.08.2018 жылы қала әкімі атына көшемізге жол төсеу жөнінде хат жолдаған болғанбыз "талон №182310000140000180" алайда осы күнге дейін сұрақ шешілмей тұр. Және Атырау қаласына қарасты мекен болғанымыз бен көшемізге га ...